Fassaadi paneelid Dekor sisaldavad:

Meie ettevõtte toodetavad klinkerplaadi alla paigaldatavad fassaadi-termopaneelid paistavad silma ideaalse geomeetria ja uudse kinnitussüsteemiga, millele ei leidu lihtsuse ja usaldusväärsuse poolest analooge. Sellele lisaks säästab meie termopaneelide kasutamine Teid klinkerplaatide eest juurde maksmisest, kuna kõik äralõikamised (nurgad, põsed, frontoonid) tehakse puhtalt polüstürooli ja alles siis liimitakse  klinkerplaadid termopaneelidele. Termopaneelide mugavad juhikud kindlustavad sirge horisontaalõmbluse ning muudavad klinkerplaadi liimimise kiireks ja kvaliteetseks, termopaneelide jätkamise süsteem aga minimeerib jätkukohtade arvu ja hoiab ära „külmasildade“ tekkimise.

Kasutame tootmises tihedaid penopolüstüroole, mis tagab termopaneelide hea soojapidavuse ja hoiab ära soojustuse „vajumise“ aja jooksul. Veel üks termopaneelidele iseloomulikke eeliseid on kinnitussüsteem. Soovitame termopaneelide fassaadile kinnitamiseks kasutada klaasplastist vaheelemente. Sellised „naelad“ on uue põlvkonna ehitusmaterjal – need on metallist mitu korda tugevamad, ei korrodeeru ega ole vastupidiselt metallkinnitusest „külmasildadeks“. Sellise kinnituse kasutusiga on 50 aastat!

Klinkerplaatide hinnakirja saate alla laadida meie saidilt ja plaadinäidistega tutvuda meie kontoris.

– Plaadialuseid fassaadi-termopaneele on võimalik valmistada igas formaadis.

– Fassaadi-termopaneele on võimalik valmistada igasuguse paksusega.

– Termopaneelid on võimalik komplekteerida klinkerplaatidega (Sokol, Feldhaus ja Stroher), aga ka akrüülkopolümeeride baasil elastse fassaadikrohvi süsteemiga –   fassaadi ekspluatatsiooni käigus pragude mittetekkimise garantii.

– Termopaneele on võimalik valmistada igasuguste mõõtudega.

(max 2000mm*1200)

Close Menu