Fassaaditööd

Fassaaditööd on ehituse etapp, mille eesmärk on luua või parandada ehitise välimust ja kvaliteeti.

fassaaditööd Eestis

Lisaks sellele, et fassaaditööd on oma aja kunsti ja arhitektuuri näide, ta on ka ehitise omaniku teine ​​nägu.

Sõltuvalt struktuurist , aga ka ehitisest , võib eristada mitut fassaadiliiki: hoovifassaad, külgfassaad, pargifassaad, tänavafassaad ja peafassaad.

Esimene asi, millele ehitisi nähes tähelepanu pööratame, on fassaad. Prantsuse keeles tähendab see sõna „nägu“. Mida kujutab endast hoone fassaad?  Fassaad on mis tahes arhitektuurirajatise esi-, välisosa. Fassaadi kuju ja välisilme tingivad hoone konstruktsioon, tähtsus ja stilistika.

Sõltuvalt struktuurist , aga ka ehitisest , võib eristada mitut fassaadiliiki: hoovifassaad, külgfassaad, pargifassaad, tänavafassaad ja peafassaad.

Meie teostatud töödega saab tutvuda siin.

Fassaaditööd:

Ehitise fassaadi tehnilise seisukorra diagnostika ja ülevaade;

Fassaadi soojustamine;

Fassaaditööd STRAMA paneelide või  klinker termopaneelidega;

Teised fassaaditööd;

Hoolduse puudumine, ebakohane remont, tehnoloogilised vead või mitte professionaalsed spetsialistid, kes on teostanud sellised tööd, see kõik varem või hiljem võib kaasa tuua asjaolu, et Teie ehitise arhitektuurilised eelised kaovad ära.

Ärgem unustagem, et fassaadi esteetiline funktsioon täidab ka mitmeid teisi funktsioone: ta annab ehitisele püsivuse ja tugevuse; kaitseb niiskuse, liigse müra,  tulekahju ja soojuskadude eest.

Muidugi tagada kõik need funktsioonid on raske. Aga korralik ja õigeaegne fassaadi hooldus aitab neid edukalt rakendada.

Eestis kasutatakse fassaadi viimistlemiseks mitmesuguseid tehnoloogiaid. Meie pakume UUED KVALITEETSED lahendused: fassaadi soojustamine ja fassaadi viimistlus samal ajal – KLINKER TERMOPANEELID ja STRAMA PANEELID.

Igal hoonel on omane oma kordumatu fassaad. Fassaad annab hoonele, olgu see siis mitmekorruseline hoone, büroohoone (kontorihoone) või eramaja, oma näo. Aga nägu peab ümbritsevaid inimesi võluma. Sel juhul on ideaalseks lahenduseks TERMOFASSAAD.

Väärib märkimist, et fassaaditööd mis teostavad OÜ DNIMO eksperdid, sisaldavad  mitmeid spetsialiseeritud töid.

Valides et fassaaditööd teostaksid OÜ DNIMO eksperdid, saad kõrge kvaliteediga tööd mõistliku hinnaga!

fassaaditööd