Fassaad Eestis

Fassaad Eestis

Esimene asi, millele ehitisi nähes tähelepanu pööratame, on fassaad. Prantsuse keeles tähendab see sõna „nägu“. Mida kujutab endast hoone väljanägemine?  Fassaad on mis tahes arhitektuurirajatise esi-, välisosa. Fassaadi kuju ja välisilme tingivad hoone konstruktsioon, tähtsus ja stilistika.

Sõltuvalt struktuurist , aga ka ehitisest , võib eristada mitut fassaadiliiki: hoovifassaad, külgfassaad, pargifassaad, tänavafassaad ja peafassaad.

Fassaadi tektooniline kujundamine ja dekoratiivne liigendus on sageli tingitud fassaadi ruumiliste, konstruktsiooniliste ja stilistiliste lahenduste iseärasustest.

Mis tahes fassaad peab olema tulekindel, ilus, pikaealine ja vastupidav.

Eestis kasutatakse fassaadi viimistlemiseks mitmesuguseid tehnoloogiaid. Meie pakume selleid lahendusi: fassaadi soojustamine ja välisilme.

Igal hoonel on omane oma kordumatu fassaad. Fassaad annab hoonele, olgu see siis mitmekorruseline hoone, büroohoone (kontorihoone) või eramaja, oma näo. Aga nägu peab ümbritsevaid inimesi võluma. Sel juhul on ideaalseks lahenduseks TERMOFASSAAD.

Termopaneelid on projekteeritud nii, et kahe paneeli põkkumisel ei teki läbivat vuuki. Tänu sellele ei pääse toasoe välja. Pärast montaaži täidetakse kõik vuugid vuugitäiteseguga, mille tulemusena saadakse ideaalse tellismüüritisega sein. Soojustuse paksus varieerub alates 50 kuni 100 mm. Tähtis on teha õige soojustuse paksuse arvutus nimelt teie maja jaoks. Termopaneelid võib paigaldada aastaringselt.

Ärgem unustagem, et fassaadi esteetiline funktsioon täidab ka mitmeid teisi funktsioone: ta annab ehitisele püsivuse ja tugevuse; kaitseb niiskuse, liigse müra,  tulekahju ja soojuskadude eest.

Muidugi tagada kõik need funktsioonid on raske. Aga korralik ja õigeaegne fassaadi hooldus aitab neid edukalt rakendada.

Eestis kasutatakse fassaadi viimistlemiseks mitmesuguseid tehnoloogiaid. Meie pakume sellest lahendust nagu fassaadi soojustamine ja fassaadi viimistlus ühe toodega.

Igal hoonel on omane oma kordumatu fassaad. Fassaad annab hoonele, olgu see siis mitmekorruseline hoone, büroohoone (kontorihoone) või eramaja, oma näo. Aga nägu peab ümbritsevaid inimesi võluma. Sel juhul on ideaalseks lahenduseks STRAMA PANEELID.

Meie firma tegeleb uude fassaadisüsteemide müügi ja paigaldamisega. Samuti soojustuse, renoveerimise ja fassaadi dekoreerimisega.

Meie kvalifitseeritud spetsialistid aitavad Teid realiseerida oma unistusi.

Valides DNIMO OÜ, Teie valite usaldusväärsust ja garantiid, samuti ka individuaalne lähenemine igale kliendile.

Meie moto — «Kvaliteetsed tooted mõistliku hinnaga»! Selles ongi edu pant ning kindlustunne meile ja meie klientidele.

Fassaad